Голова: Дарина Пархоменко
Замісник:
Склад:
Олександра Дребеда;
Пропозиції:

1. Науково-практична студентська конференція. Певно, одна з найголовніших подій наукового життя нашого інституту. Щороку обираємо нову мистецьку тематику, яка розгалуджується на багато тем, в межах яких учасники роблять доповіді. Участь у конференції приймають як студенти, так і викладачі. Також у проміжках між роботами секцій проводяться майстер-класи. Плануємо вийти на міжвузовий, а згодом і на міжнародний рівень. Наступна конференція планується на квітень 2015-го року.
2. Виставкова діяльність: щомісяця влаштовуємо в межах інституту виставки на будь-які (або найактуальніші) тематики. Тему виставки визначатимуть самі студенти шляхом голосування. В проекті – домовленості з декількома антикафе (арт-простірами) щодо виставлення найкращіх робіт у цих закладах.
3. Активна участь у допомозі організації офіційних загальноінститутських виставок
4. Співробітництво з арт-заводом «Платформа» – проведення виставок і майстер-класів.
5. Вечір документального кіно – раз на один-два тижні збираємось у встановлений час і дивимось документальний фільм. Тематику і сам фільм також обирають студенти шляхом голосування у групі Студ. Ради.
6. Фотосушки. Так само влаштовуємо сушки на теми, які студенти вважають найбільш цікавими та актуальними. Упланах – вихід на міський рівень, спільні сушки зі студентами інших ВНЗ.
7. Допомога у влаштуванні днів відкритих дверей.