22 грудня в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука відбувся традиційний День відкритих дверей. Особливість його в тому, що якраз у цей період проходили семестрові перегляди робіт студентів 1-3 курсів та студентів  4-их курсів і магістрів, тому приїжджим майбутнім абітурієнтам навчальний заклад представив широку і яскраву палітру їх мистецько-навчальних здобутків.

Отож спершу завідувач кафедри рисунка, професор Василь Шпак ознайомив юнаків і дівчат з навчальною структурою та діяльністю факультетів і кафедр академії,з її професорсько-викладацьким складом. Завідувачка кафедри «Художнього текстилю, вишивки та моделювання костюма»,доцент,кандидат мистецтвознавства Олена  Майданець-Баргилевич  та старший викладач кафедри промислового дизайну та комп’ютерних технологій Максим Петровський розповіли про роботу вищеназваних кафедр.

А далі учасники зустрічі здійснили своєрідні екскурсії-знайомства з кафедрами, так би мовити, на місцях.

І тут було на що подивитися і чим здивуватися. Завідувач кафедри промислового дизайну та комп’ютерних технологій,доктор технічних наук Олег Ковальов розповів про місце  і значення промислового дизайну в сучасній інфраструктурі міст і житті людини, крізь призму міжнародних досягнень випускників показав креативність  викладачів кафедри в організації навчально-мистецького процесу,а  старший викладач Максим Петровський на прикладах розгорнутих студентських робіт продемонстрував високий рівень підготовки і активні пошуки майбутніх бакалаврів.

Грунтовна і цікава розмова відбулася на кафедрі графічного дизайну, де про секрети цього виду мистецтва і навчання студентів розповідали завідувач кафедри,кандидат історичних наук Олександр Босий, старші викладачі Володимир Грищенко, Олександр Лежнєв. Створення календарів,оформлення книг,виготовлення фірмових знаків, етикеток для продовольчих товарів,робота над плакатами,екслібрисами, – все це було перед очима і викликало підвищену зацікавленість майбутніх абітурієнтів та їх батьків, яка виявлялася у численних запитаннях,роздумах.

Потім учасники дізналися про секрети творення дизайну середовища,

було чим зацікавити майбутніх абітурієнтів і на  кафедрі «Художніх виробів, кераміки і скульптури»,де перед ними постав творчий процес створення порталу для входу в академію, а також вироби студентів.

Час спливав непомітно і швидко.»Ой,коли ж ми доберемося до нашої  Мени! – Захвилювалися кілька юнаків і дівчат». Справді, до цього містечка на Чернігівщині дорога не близька, а погода не обнадійлива. Але ж якою пізнавальною і радісною  наснагою світилися їхні очі!