5 квітня в актовій залі інституту відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста випускникам 2018 року

Дві запам’ятовуючі ознаки цієї непроминальної події – останнє вручення дипломів «спеціаліста» (наступні випускники згідно з розпорядженням Міністерства освіти України вже одержуватимуть дипломи магістрів) і вперше випускники виходили на святково прикрашену сцену за дипломами у красивих, яскраво орнаментованих, зелених мантіях), і вперше подію супроводжував концерт за участю викладачів та студентів.

За традицією прозвучали Гімн України та гімн навчального закладу. А потім до присутніх викладачів, випускників, студентів та батьків звернулася в. о. ректора, заслужений художник України Оксана Полтавець- Гуйда, яка розповіла про успіхи ВНЗ, подальші кроки  його розвитку і привітала усіх з інститутським святом. Оксана Вікторівна побажала випускникам щасливих творчих і життєвих доріг, гордо нести звання «бойчуківця», запросивши їх на святкування 80- річного ювілею закладу, яке відбудеться 7 листопада цього року.

З напутніми, схвильованими словами звернувся до випускників народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор кафедри рисунка Володимир Прядка  і  свої батьківські побажання  передав  їм піснею «Ой місяцю, місяченьку» в прекрасному виконанні.

Тепло, сердечно вітали вихованців завідувач кафедри графічного дизайну, кандидат історичних наук, професор Олександр Босий, проректор з науково- організаційної діяльності, доктор педагогічних наук, професор Сергій Чирчик,  декан факультету декоративно-прикладного мистецтва,  доктор педагогічних наук Алла Руденченко, а старший викладач кафедри живопису,  відома естрадна виконавиця, володарка ордену Квітки Цісик  Наталя Полтавець подарувала усім дві лірично проникливі пісні. Студентка третього курсу кафедри графічного дизайну Анна Трач теж була, як мовиться, на пісенній висоті.

Схвильовані випускники дякували викладачам, інститутові за незабутні студентські роки, за одержані професії, за дороговкази в творчості і житті.

Усі учасники цього незабутнього свята могли ознайомитися зі спеціально влаштованою  виставкою робіт випускників у конгрес-холі, зробити  на згадку фотографію.