17 листопада у виставковому залі Благодійної організації «Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» відбулося відкриття виставки творчих робіт з вишивки та текстилю студентів-бойчуківців.

Понад десять років триває співпраця між нашим навчальним закладом та фондом «Україна». За цей час відбулася презентація декількох великих мистецьких проектів, першим з яких став проект «Відроджені шедеври» за творами художників початку ХХ століття. Ще одним потужним заходом став «Український рушник», що експонувався в залах фонду з великим успіхом.

Цьогоріч експозиція складалася з вишитих панно, гобеленів, рушників, вишитого одягу тощо.

Другий Президент України Леонід Данилович Кучма високо оцінив творчість студентів нашого інституту, подякував викладачам за їхню працю. Він з зацікавленістю слухав розповіді помічника ректора з творчих і організаційних питань Юлії Полтавської, доцентів кафедри художнього текстилю та моделювання костюма Валентини Костюкової та Олени Феоклістової про навчальний заклад, якому у наступному році виповнюється 80 років від дня заснування, про особливості викладання у творчому ВНЗ, про те, де можуть застосувати свої знання та вміння випускники закладу.

Викладачі та студенти отримали з рук Леоніда Кучми «Подяки» за натхненну творчу працю.

Незабаром у стінах «Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» відбудеться наступна виставка робіт студентів КДІДПМД ім. Михайла Бойчука. На ній будуть представлені твори сакрального мистецтва, виконані за останні десять років.