7 березня 2017 року в нашому інституті відкрилася виставка творчих робіт народного художника України, лауреата Національної премії Тараса Шевченка Володимира Прядки та заслуженого діяча мистецтв України Олени Владимирової, які протягом майже всього творчого життя працюють разом. На їхньому рахунку монументальні об’єкти, твори станкового живопису: історичні портрети, жанрові картини, гобелени, мозаїчні рельєфи, скульптура тощо. На виставці представлені, як безпосередньо, мистецькі твори, так і фотографії розписів Успенського собору Києво-Печерської лаври, проекти пам’ятників Аскольду та Діру, воїнам Небесної сотні.

На вернісажі зібралися колеги-викладачі, студенти інституту, представники монументальної секції Київської організації Національної спілки художників України. Від КОНСХУ ювіляра, а виставка приурочена до 75-річчя від дня народження Володимира Прядки, привітали художники Олексій Григоров і Олександр Мельник.

Другу експозицію робіт Володимира Прядки розміщено в приміщенні кафедри рисунка. Вона складається з академічних робіт художника, виконаних ним ще за часів навчання в республіканській художній школі та в Київському художньому інституті (нині НАОМА). Показ цих робіт спрямований, перш за все, на вивчення їх студентами нашого інституту, які можуть безпосередньо ознайомитися з методами навчання академічному рисунку та перейняти досвід відомого художника.