Недавно студенти та викладачі  факультету дизайну нашого інституту   відвідали  XIV Міжнародну спеціалізовану виставку “Зброя та безпека – 2017”. Виставка вже 14 рік підряд демонструє кращі технології українських і іноземних розробників і виробників (в тому числі промислових дизайнерів) у сфері безпеки, оборони і спеціальної техніки. З кожним роком набирає потужності як за кількістю її учасників, так і за якістю представленої продукції.  «Укроборонпром»  показав понад 150 зразків нового озброєння і військової техніки, з яких декілька десятків – уперше створені в Україні..

Перифразовуючи слова видатного авіаконструктора О.К. Антонова:   « Добре літає тільки красивий літак!», можна впевнено  сказати, що зброярі України успішно представили свою «КРАСИВУ» роботу. Проведення виставки “Зброя і безпека” є свідченням високого авторитету вітчизняного науково-промислового комплексу в проектуванні і виробництві нових видів зброї, військової і спеціальної техніки, якість яких неодноразово була перевірена в реальних умовах бойових дій, а також позиції в ТОП 10 країн – експортерів зброї,що затвердило право України мати свій масштабний форум.

Студенти – дизайнери мали нагоду впевнитися у важливості професійного опанування знаннями в ергономіці, конструюванні, матеріалознавстві, комп’ютерних та виробничих технологіях та ін. Важливо, що майже в кожній експозиції виставки  розмова з фахівцями йшла про технології розробки та проектування, дизайн, естетику, композицію, художнє оформлення виробів, закони маскування, технології експлуатації, зручність, ергономіку. Виявилося, що ідеальний камуфляж або маскування можуть розробити тільки фахівці дизайнери та художники, в роботі над якими  запросили взяти участь наших студентів.

Цивільна частина експозиції була представлена різноманітним асортиментом та дизайном мисливської, спортивної, історичної і холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку, екстремального середовища, де студенти побачили різноманітні варіанти втілення задумів кращих дизайнерів України і світу.

Студенти спілкувалися з фахівцями з технологій виробництва та дизайну різних типів військового обладнання та техніки. Викладачі  провели  плідні переговори про можливість  про залучення студентів факультету дизайну до розробки реальних проектів виробів для армії, цивільної оборони та поліції.