16 грудня 2016 року в Національному заповіднику «Софія Київська» в приміщенні Брами Заборовського відбулося відкриття виставки різдвяних шопок «Встаньте пастирі! Чом так твердо спите!», за участю молодих мистців. Різдвяні розваги українського народу охоче підтримують студенти мистецьких навчальних закладів.

Серед учасників цієї виставки й студенти КДІДПМД імені Михайла Бойчука. В експозиції було представлено і різдвяну зірку, і різдвяного янгола, одяг хлопчика-колядника, костюм маленького чортенятка, вишиті тематичні панно, декоративний живопис Оксани Горбач «Різдво». Надзвичайну зацікавленість відвідувачів виставки викликала шопка, майстерна та змістовна,  створена під керівництвом доцента кафедри ХТМК Лідії Василівни Авдєєвої.

Відкриття пройшло яскраво і радісно із музичними виступами творчих дитячих та молодіжних колективів, яких привітав запрошений на свято Святий Миколай.