23 травня в конгрес-холі інституту відкрилася велика виставка абстрактного живопису старшого викладача кафедри рисунка Олександри Кирилової  «Мавританські ночі». За зізнанням виступаючих на відкритті експозиції колег (а їх було багато),ця виставка стала для них дещо несподіваною, адже Олександра до цих пір так повно не виявляла себе в абстракції. А зараз перед ними постали полотна з вільним,примхливим,імпресіоністичним баченням світу, світу яскравих барв,потаємних снів, ремінісценцій. Він переливається видимими і невидимими потоками, струмить нестримною енергією фантазії,вабить зір напівреальністю  і загадковістю. Бачимо видива Венеції, Флоренції, Мадрида, Києва, ремінісценції  з  Веласкеса, мерехтливі квіти…

Емоційно, відкрито,вільно.

Олександра ще й представила свою дипломну роботу,створену в майстерні В. Чеканюка та М. Стороженка  під час навчання в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури України.  Вона засвідчила зрілу професійну майстерність ,її яскравий стиль.  «Погляд у минуле» – так називається цей триптих.

Відкривати себе в нових іпостасях, шукати незвіданого в знайомих світах, бути відкритою до сприйняття нового – це засвідчує виставка талановитих робіт Олександри Кирилової.