Студенти 5 курсу факультету дизайну  минулого тижня   відвідали в ВЦ “Київ Експо Плаза” виставковий проект Design Living Tendency – найбільшу в Україні виставку новітніх тенденцій в інтер’єрі, що демонструє меблі, світильники, декор і домашній текстиль. Вона представляє більше 500 світових брендів, що займаються проектуванням та виробництвом меблів, обладнанням  та оздобленням  інтер’єру і, що важливо, у ній бере участь велика кількість українських виробників. Протягом 4 днів ми мали можливість зануритись у чарівний світ сучасного інтер’єру, наповнений  дизайном, новітніми технологіями, повчальними семінарами, креативними інсталяціями. На виставці Design Living Tendency 2017 стали відомі імена переможців VІ щорічного Всеукраїнського конкурсу фірми Модус з розробки дизайну дверної ручки. Роботи переможців – починаючих українських дизайнерів будуть запущені у виробництво італійською фабрикою Linea Cali. Проведено близько 40 цікавих майстер-класів, семінарів, презентацій, форумів і конференцій. ЇЇ відвідало 16 600 гостей. Серцем виставки став Театр Дизайну, де, окрім експозиції предметного дизайну,відбулися пізнавальні майстер-класи відомих дизайнерів, архітекторів та авторитетних фахівців галузі.

Також на особливу увагу заслуговує проект “Наших 50”, у рамках якого була представлена ексклюзивна колекція предметів для будинку. Предмети розроблені провідними українськими дизайнерами і студіями на основі малюнків дітей із сиротинця. Вони стануть лотами на аукціоні наприкінці осені, всі виручені кошти підуть на підтримку дитячого будинку.

Такою 1 жовтня стартував наступний конкурс фірми Модус для молодих дизайнерів Ukrainian Wood Fashion. Мета конкурсу: розробка дизайну міжкімнатних і вхідних дверей українськими дизайнерами і впровадження ідей у виробництво.

Увага! Роботи приймаються до 4 грудня. Переможець матиме  можливість реалізувати свої проекти в життя провідними українськими та італійськими виробниками. Грошова премія 15 000 грн.  Додатковий стимул – отримання  роялті від продажу  дверей упродовж 3 років.

Нагородження переможців конкурсу і презентація реалізованого проекту відбудеться у березні 2018 року на майбутній виставці Інтер Білд Экспо 2018.

Студенти нашого інституту повинні обов’язково поборотися у цьому престижному змаганні і неодмінно стати переможцями! Будемо піднімати український промисловий дизайн до рівня світових брендів.

Ігор Русаков,
доцент кафедри промислового дизайну і комп’ютерних технологій