23 січня у виставковому  залі Президентського  фонду Леоніда Кучми «Україна» відкрилася  виставка дипломних робіт студентів нашого інституту «З вірою і любов’ю», де представлені твори сакрального мистецтва, створені  вихованцями кафедри монументально -декоративного  живопису за останні п’ять років. Це ікони, написані за всіма законами іконопису, з дотриманням православних канонів, зокрема  виконані  яєчною темперою й олійними фарбами: «Трійця», «Архангел Михаїл», «Пантократор», «Свята княгиня Ольга», «Юрій Змієборець» та інші.

Іконопис – надзвичайно складний і відповідальний вид мистецтва.  І працювати в ньому – це певна як творча, так і моральна відвага. Я вражений високою майстерністю студентів, їх вибором сюжетів і персонажів. Від ікон іде сильна енергетика і чистота. Таке високодуховне мистецтво має допомагати нам будувати нову Україну, – сказав на відкритті експозиції  другий Президент України Леонід Кучма.

Студентка другого курсу кафедри декоративно – прикладного мистецтва Валерія Радченко від імені  керівництва закладу подарувала Леонідові Кучмі створену нею ікону Божої Матері  «Замилування» – і це стало надзвичайно хвилюючою миттєвістю  відкриття  виставки. Валерія приїхала на навчання з Маріуполя, нині прифронтового міста, і завдячуючи своїй старанності  і здібностям, настільки опанувала секрети творення ікони, що одну з них і презентували  другому Президенту України, який  по-справжньому розчулився і від подарунка, і від біографії студентки.

На відкритті виставки панувала жвава і дружня атмосфера спілкування і взаємообміну  думками, пропозиціями, планами. Відрадно, що про цю неординарну  мистецьку подію у  вечірніх новинах новинах прайм – тайм розповів телеканал ICTV.