6 вересня 2017 року у виставковому залі Музею книги і друкарства України урочисто відкрилася персональна виставка відомого українського художника, старшого викладача кафедри живопису КДІДПМД ім. Михайла Бойчука Василя Копайгоренка. Мистець, член Національної спілки художників України, в 1984-1990 рр. – заступник голови Правління художнього фонду Київської організації НСХ України. Він також був одним із фундаторів та головою мистецького об’єднання «Світовид».
На відкриття виставки завітали численні колеги й друзі Василя Валентиновича, відомі літератори й музиканти, колишні студенти. Приязне і розкуте спілкування, посмішки та квіти також додавали тепла чудовій атмосфері мистецького свята.
З добрими словами й побажаннями до Василя Копайгоренка звернулися: настоятель Володимирського собору протоієрей о. Борис, в. о. ректора нашого інституту, заступник директора музею Дмитро Палій, заслужений художник України Оксана Полтавець-Гуйда, народний художник України, лауреат Національної премії Т. Шевченка Володимир Прядка, заслужений діяч мистецтв України Леонід Сотник, голова Київської організації НСХ України Віктор Коновал, доктор наук із соціальних комунікацій Тетяна Добко, завідувач кафедри графічного дизайну Олександр Босий, куратор виставки, співробітник науково-дослідного відділу Музею книги і друкарства України Ірина Боса, знаний мистець Володимир Гарбуз, голова секції живопису Київської організації НСХ України, професор НАОМА Іван Пилипенко, відомий український поет Василь Герасим’юк, декан факультету дизайну нашого інституту Валерій Сафронов, заступник директора з наукової роботи музею Людмила Хауха, випускниця нашого інституту Яна Козій.