30 січня 2017 року о 12:00 в конгрес-холі КДІДПМД імені Михайла Бойчука відкрилася виставка студентів інституту Кучерука Андрія (VІ курс ХМ) та Гнєдіна Андрія (І курс ГД).

Мета  виставки – показати рівень самостійної творчої роботи студентів поза обов’язковою навчальною програмою, свободу мислення, творчості. Те, що відрізняє творчі пошуки від академічних навчальних завдань.

Роботи Андрія Кучерука – це портрети особистостей популярних в You Tube. На основі художніх фото, молодий митець створив когорту образів, молодих облич людей, які зацікавили його своїми думками, ідеями.  Андрій Гнєдін представив роботи у різних художніх техніках. Ще до вступу в інститут він проілюстрував твір Артура Конан Дойла «Загублений світ». Із перших днів навчання завдяки активній творчій праці створив серію графічних робіт та вперше взяв участь у Всеукраїнській професійній  художній виставці в Будинку художника, присвяченій Дню художника.

Виставка ініційована доцентом кафедри рисунку, заслуженим художником України, учасником багатьох міжнародних та Всеукраїнських виставок  Юлієм Юлійовичем Скаканді.