Із 13 жовтня у конгрес -холі  Київського державного інституту  декоративно – прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла  Бойчука продовжує експонуватися виставка заслуженого художника України, викладача кафедри монументального – декоративного живопису Костянтина Могилевського . Митець представив на ній широку палітру своєї творчості – тут і живописні полотна, і кераміка, і фотографії монументальних робіт вітражів і гобеленів.

У відкритті експозиції взяли участь і  виступили в. о. ректора інституту,  заслужений художник України  О. В. Полтавець – Гуйда, завкафедри промислового дизайну та комп’ютерних технологій О. В. Кардаш, лауреат Шевченківської премії, народний художник України  В. М. Прядка,  декан  факультету ДМП , доктор педагогічних наук  А. А. Руденченко,  відомий митець з текстилю В. Д. Андріяшко, заслужений діяч мистецтв України Л. І. Сотник, завідувач кафедри графічного дизайну О. Г. Босий та інші.

Усі вони підкреслювали широкий діапазон творчості художника, його надзвичайну майстерність у відтворенні предметного світу, творчу активність і мобільність, невтомний  пошук  нових виражальних засобів і  його оригінальний стиль.

Костянтин  Могилевський  родом з Луганська, закінчив Харківський  художньо – промисловий інститут  за спеціальністю монументально – декоративне мистецтво з відзнакою.  Понад десять років очолював Луганський державний художній технікум. Він активний учасник всеукраїнських і міжнародних виставок.  Його вітражі  прикрашають чимало соборів, приватних та державних архітектурних ансамблів  у нас і за кордоном.

Митець висловив свою вдячність колегам за гарні, доброзичливі слова підтримки, які надихатимуть його в подальшій творчій роботі.