16 вересня в актовій залі академії   великим  виступом відомого кобзаря, заслуженого артиста України Тараса  Силенка відбулося вшанування  65-річного ювілею  науковця, завідувача кафедри теоретичних дисциплін і професійної освіти нашої академії, доктора педагогічних наук, професора Володимира  Тименка.

Такий нестандартний  підхід до відзначення свого ювілею придумав сам винуватець урочистої  події, даруючи присутнім  оригінальний дарунок. І свято справді вдалося. Двогодинна програма  кобзаря, складена ним із рідкісних народних пісень і дум та власних музичних композицій зачарувала присутніх,про що свідчили їхні щирі оплески. Поетичної глибини  і значущості додавала створена перед  сценою експозиція з одного живописного полотна в обрамленні палаючих свічок, на якому –колінопреклоненний  легендарний київський князь Святослав приймає меч захисту  рідної землі від ворогів.

Слова вдячності і пошани до Володимира Петровича сказали  в.о. ректора академії Оксана Полтавець-Гуйда, професор кафедри рисунка, академік Володимир Прядка, проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук Сергій Чирчик, завідувачка кафедри декоративно-прикладного мистецтва Алла  Руденченко, директор інституту дизайну та реклами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва, член правління Спілки дизайнерів України Євген Антонович, завідувач кафедри графічного дизайну, кандидат історичних наук Олександр Босий, декан факультету дизайну, кандидат технічних наук Валерій Сафронов, доцент кафедри  художнього текстилю і моделювання костюма, кандидат мистецтвознавства Василь Андріяшик, помічник ректора з творчо-організаційних питань Юлія Полтавська, науковець, член Спілки дизайнерів України Анатолій  Сімонік   та інші.

Вони говорили про активну наукову діяльність ювіляра,в центрі  якої – розробка ним актуальних питань  дизайн-освіти молодого покоління, про його вагомий внесок у становлення та  організаційно-наукову роботу академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, про прекрасні людські якості.

Народжений на  Бориспільщині, в дружній родині працівників лісового господарства, щирий шанувальник поетичного слова і народної пісні, сам поет і ще й чудовий, мудрий пасічник. Володимир Петрович  сердечно дякував присутнім за побажання і пообіцяв їх справдити невтомною науково-педагогічною працею на благо академії.