Святковим виявився цей січневий вечір 2019 року – у концертному залі київського Будинку актора звучала висока музика вальсу і танго у виконанні старшого викладача кафедри живопису нашої академії, лауреата всеукраїнських і міжнародних пісенних конкурсів Наталії Полтавець. Зі смаком дібрана вишукана програма виступу співачки  «Чарівний вальс і пристрасне танго» підкорила слухачів гарним вокалом і щирістю виконання. На висоті професіоналізму виявився і камерний ансамбль, що супроводжував виступ Наталії Полтавець у складі концертмейстера, лауреата міжнародних конкурсів Леоніда Шаповалова, скрипаля Андрія Ставицького, флейтиста Олексія Руденка та акордеоніста Дмитра Мотузки.

Щедрими оплесками реагували слухачі на натхненно виконані співачкою світові хіти, такі, наприклад, як легендарні танго знаменитого Астора П’яцолли, оригінальний вальс для флейти Бенджаміна Годара та інші.

Майже півторагодинна концертна програма чарівним видивом промайнула як мить, залишивши в серцях і душах слухачів гармонію і красу, духовність та емоційність від чудового голосу Наталії Полтавець, який, здавалося, проникав до самих глибин людського єства.

Нових творчих вершин Вам, Наталю! Нових задумів і звершень!