Напередодні святкування знаменної дати – 80-річчя від дня заснування навчального закладу, внесеного Верховною Радою України в перелік пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році, в виставковому залі Центрального будинку художника було розгорнуто виставку кращих творів студентів-бойчуківців за десять останніх років. У цій виставці взяли участь всі випускові кафедри та спеціалізації декоративно-прикладного мистецтва і дизайну.

На виставці можна було побачити дизайнерські проекти інтер’єрів, ландшафту, різноманітних ужиткових виробів та створені студентами макети транспорту тощо. Дизайнери-графіки наповнили свою частину експозиції плакатами, проектами фірмового стилю, логотипів, ілюстраціями до книжок, прикладами витонченої каліграфії, виконаними на папері й тканині. Глядачі могли побачити й приклади інтролігації – рукотворних обкладинок для книг із різноманітних матеріалів: натуральної та штучної шкіри, замші, оксамиту, полотна.

Студенти-прикладники продемонстрували всю різноманітність своїх вмінь і талантів. Зали прикрасили унікальні гобелени ручної роботи, декоративні тканини, виконані в техніці перебірного ткацтва. Керамісти представили не лише гончарні твори, а й дивовижні скульптурні композиції, свічники, тарелі. Кожен твір – неповторний, він несе в собі глибинні знання народних традицій, трансформовані в сучасні форми. На виставці також представлені художні вироби з дерева – світильники, свічники, скрині з орнаментами Київської Русі тощо.

Художники-металісти не лише показали свої вміння в ковальській справі, вони надали можливість гостям виставки побачити витончені твори ювелірного мистецтва.

Академія імені Михайла Бойчука – єдиний в Україні вищий навчальний мистецький заклад, який випускає фахівців з вишивки. Їхні монументальні панно, одяг, рушники, стали справжньою окрасою виставки. Художники-модельєри включили в експозицію, крім безпосередньо моделей одягу (сценічного, святкового, естрадного тощо), ще й художні проекти, виконані на надзвичайно високому рівні.

На відкритті виставки, крім ювілярів, були присутні колеги з Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, представники музеїв, Національної спілки художників України, журналісти, письменники, актори, які високо оцінили творчий доробок бойчуківців, відзначили стрімке зростання й розвиток мистецького навчального закладу, очолюваного заслуженим художником України Оксаною  Полтавець-Гуйдою.