Славне братство студентів – бойчуківців і їх  самовідданих викладачів вітаємо з Міжнародним днем студентів!

Пам’ятаємо, що це прекрасне свято почалося з буремного виступу чеських студентів у жовтні 1939 року з їхньої демонстрації на честь створення Чехословацької держави. Але німецькі окупанти придушили  мирну молодіжну демонстрацію, були навіть жертви.  Та паростки національного самоусвідомлення , гордості за свій народ  окупантам  розтоптати не вдалося. Ці паростки  проросли і зміцніли – і в 1941 році на міжнародній зустрічі студентства в Лондоні  кращі представники мужньої когорти студентства, яке боролося проти фашизму, заснували це свято. А вже широко воно почало відзначатися після Другої світової війни.

У незалежній Україні Міжнародний день студентів почали  відзначати з 1999 року.

Ця історична преамбула нагадала, що тільки активна громадянська позиція кожного студента, усвідомлення ним свого національного коріння, прагнення примножити  духовну і мистецьку спадщину попередніх поколінь  і , звісно, невтомне навчання і праця,створює передумови до творення справжнього  мистецтва, яке буде затребуване рідним народом.

Керівництво інституту сердечно вітає своїх талановитих вихованців  зі святом романтики, творчого дерзновення, сміливих мистецьких проривів у незвідане і бажає кожному студенту нашого славного закладу, кожному викладачеві міцного здоров’я,   нових здобутків у творчості і навчанні.

Будемо щоденно і невтомно примножувати славні традиції бойчуківців!