На ХVІІІ Міжнародному конкурсі дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани», який традиційно проходить в Київському національному університеті технологій та дизайну, ще двоє наших студенток отримали нагороди вже у номінації «Гобелен. Текстиль».  Це Ганна Забудська, яка виборола І місце на конкурсі у згаданій номінації й Людмила Гапон, яка посіла ІІ місце.

Надзвичайно приємно, що твори наших дівчат було оцінено членами журі, до якого входили відомі фахівці, надзвичайно високо. Викладачі кафедри художнього текстилю та моделювання костюма пишаються своїми вихованками, які змогли продемонструвати високий фаховий рівень, як свій власний, так і бойчуківської школи, до якої належать.

Колектив КДІДПМД імені Михайла Бойчука вітає переможниць і бажає їм подальших творчих злетів, натхнення й втілення мистецьких задумів!