Цієї  суботи, 10 лютого, було людно в коридорах інституту імені Михайла Бойчука. У цей день, попри слякотливу погоду,з Києва та областей сюди приїхали майбутні абітурієнти, дехто разом зі своїми батьками, на традиційний «День відкритих дверей» .  Спочатку юнаки та дівчата, а останні  явно переважали, могли взяти участь у майстер – класах, які для них влаштували студенти 3 – 4 курсів  з двох головних напрямів освітньої програми – дизайн і декоративно – прикладне мистецтво за  спеціалізаціями дизайну та декоративно – прикладного  мистецтва. Красиво і змістовно оформлені столи і стенди з творами студентів не залишали байдужими ні майбутніх абітурієнтів, ні їх батьків. Тим паче, що самі, так би мовити,вчителі не тільки розповідали, пояснювали, а й практично, тут, на місці, розкривали секрети творення ,наприклад, ілюстрацій до книг, оформлення книжкових обкладинок чи плакатів,  створення шрифтів чи  ляльок , узорів для тканин, керамічних виробів, виробів із дерева, металу.

Потім  усі бажаючі в аудиторії слухали  викладачів інституту про історію закладу, умови та специфіку навчання,  професорсько-викладацький склад вузу, правила вступу, відомих випускників.  Про це цікаво і детально розповіли завідувач кафедри рисунка Василь Шпак, вчений секретар, відповідальний секретар приймальної комісії інституту Оксана Сірик, доцент кафедри монументально-декоративного мистецтва  Василь Лашко та доцент кафедри промислового дизайну та комп’ютерних технологій Валентин Кашуба.

Юнаки і дівчата, за бажанням, могли відвідати факультети та кафедри ВНЗ, побувати в аудиторіях, де теж  могли почути конкретно, на прикладах,  про  мистецькі профілі кафедр, ознайомитися з навчальними програмами та творчими завданнями. Зокрема, багато  хто виявив бажання побувати на кафедрах графічного дизайну, середовища , промислового дизайну.

Відповідальний секретар приймальної комісії Оксана Сірик не тільки детально ознайомила присутніх з усіма навчальними, творчими та фінансовими умовами вступу, а ще й вказала адреси  відповідних сайтів, де можна отримати  додаткову інформацію, відповіла на численні запитання.  До слова, у вузі є підготовче відділення, є перед іспитами експрес-підготовка для абітурієнтів, зрештою, кожен з них може приїхати до закладу особисто і  познайомитися з діяльністю тієї чи іншої кафедри, з викладачами.

Подібні «Дні відкритих дверей» ще продовжуватимуться, тож  інститут чекає на нових  майбутніх абітурієнтів.