Нещодавно в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука відбувся перший у новому навчальному році День відкритих дверей.

До навчального закладу завітали майбутні абітурієнти та їхні батьки з різних регіонів України. Вони цікавилися спеціалізація ми дизайну й декоративно-прикладного мистецтва. Перед присутніми виступили заслужений художник України, відома майстриня текстилю Марта Базак,  провідний викладач з художнього металу Ілля Поп’юк, завідувач кафедри графічного дизайну, кандидат мистецтвознавства, доцент Олександр Босий та інші.

Гостей запросили ознайомитися з майстернями та аудиторіями, де проходять заняття з різних дисциплін, подивитися на роботи студентів. Крім того, бажаючі змогли записатися на підготовчі курси з рисунка, живопису, композиції, якими багато років керує завідувач кафедри рисунка, професор Василь Шпак.

Наступний День відкритих дверей відбудеться 6 жовтня об 11 годині в конгрес-холі академії. Запрошуємо талановитих і працьовитих абітурієнтів, які згодом стануть студентами нашої академії!