Готувалися до нього заздалегідь. Кімната № 500 у студентському гуртожитку стала нашим штабом, де складалися відчайдушні плани, кипіли дискусії. Адже це мало бути перше свято, яке ми зготуємо своїми силами. Тому ентузіазму, ідей  було вдосталь. Спочатку, як годиться, написали сценарій, визначили режисера – постановника. Зійшлися на тому, що це має бути свято саме студентське – молоде, веселе, креативне, пісенно-гумористичне, де в картинках, міні-епізодах, піснях і танцях вирувало б неспокійне наше навчання, наші сесії, викладачі, наш відпочинок.  Сценарій написали студентки  Дарина  Святун (МДЖ – III курс) та Тетяна Петровська (ХТ – IV), режиссуру довірили  Валерії Радченко.

І  от настав день свята.  До актової зали академії завітало багато першокурсників, студентів  старших курсів. Порадувало й те, що на запрошення відгукнулося керівництво навчального закладу в особі нашої  ректорки Оксани Вікторівни Полтавець-Гуйди, викладачі. Окремо хочу подякувати завідувачці лабораторії кафедри  теоретичних дисциплін і професійної освіти Людмилі Петрівні Романюк за допомогу і щирість.

Свято вдалося. Співали і танцювали наші  актори і музиканти – Олексій Самолюк, Андрій Вінник, Олександр Балабан, Катерина Ївженко, Юлія Кучанська, Ірина Лагода, Владислав Чорний, Ніна Шумейко, Костянтин Наседкін, Ніна Шарона,Домінік Бойко, Ірина Бабій, Ольга Скрипник, Анастасія Воровченко, Ольга Савела.

Вперше використали проекції, що яскраво та влучно обєднували концертні  номери і постановки. Розробили візуальний ряд, що мав назву «Те відчуття, коли».

За апаратуру відповідав Лев Корміч, за світло – Аліна Костікова, за фото – Валерія Єфіменко. Вони справилися зі своїми завданнями чудово.

Вся програма відбулася ніби на одному подихові, – весело, оригінально, дотепно. У всіх був гарний, піднесений настрій. Ми довели цим святом, що студенти-бойчуківці можуть, що вони креативні, завзяті, талановиті.

Дякуємо усім і до нових творчих зустрічей.