9 жовтня відбувся  Десятий міжнародний форум «Дизайн – Освіта 2017». Цьогоріч  його учасниками були митці, дизайнери, викладачі та студенти з Харкова, Києва, Львова, Одеси, Черкас, Херсона, Кременчука та інших міст України, а також гості з Туреччини, Польщі та Англії.

Програма форуму вражала розмаїттям та актуальністю. Мета  заходу – створення науково обґрунтованої  концепції  оптимальної  моделі  дизайн – освіти з урахуванням її національних особливостей на тлі процесу євроінтеграції  системи вищої школи України.

Програмою передбачені конкурс з рисунка у двох номінаціях – академічний рисунок та актуальний рисунок. У першій номінації наш інститут гідно представили  студентка 3 курсу Діана Білявська та студент 2 курсу Арсеній Мельник (факультет ДПМ).

У другій номінації творчий підхід показали студент 5 курсу факультету ДПМ   Стас  Ковальов  та  Анна Забудька.

Щирі слова подяки  Я.В. Логінському,  який  проводив  експрес – підготовку з малюнку та передав свою високу майстерність студентам.

У конкурсі дизайн – проектів перше місце зайняв студент 2 курсу факультету  дизайну нашого інституту  Ігор Москаленко за дизайн – розробку на тему  « Сковородинська територія дизайну».

А в огляді – конкурсі дипломних робіт дизайнерських шкіл сертифікатами конкурсу нагороджені студенти  факультету дизайну  КДІДПМД  імені  Михайла Бойчука  Н.Смітюх, О.Цвид, М.Заїченко, О.Шерстяк, Л.Тузовська, Є.Чурілкіна.

Слова вдячності Т. В. Малік  за організацію  та підтримку студентів протягом  конкурсних днів.

Центральною подією  форуму  стали науково – практичні  конференції « Педагогічні аспекти підготовки викладачів з візуального мистецтва та дизайну: сучасність і перспективи» та «Актуальні питання мистецтвознавства: виклики ХХ1 століття».

Науковий доробок інституту імені  Михайла Бойчука  представила  доктор педагогічних наук, декан факультету ДПМ  А.А. Руденченко