Наприкінці весни в інституті відкрилась ретроспективна виставка творчих робіт члена Спілки дизайнерів України, дійсного члена  Української Академії геральдики, члена Україн­ського наукового товариства краєзнавства, геральдики та фалеристики Олега Кравченка «Дизайн 35 – стан душі».

Відбулася зустріч з людиною, спілкування з якою, збагачує світогляд на різні аспекти творчого життя, розкриває секрети опанування творчими професіями, таємниці креативного мислення,  філософського підходу до завдань, які постають перед дизайнером. По суті, йшлося про відповідний стан душі для творчого злету.
 – Ми цінуємо Олега Вадимовича як мистця, викладача, а надто, як людину доброзичливу, комунікабельну, інтелігентну, – звернулася до присутніх в. о. ректора інституту, заслужений художник України Оксана Полтавець-Гуйда, – колектив з відкритою душею прийняв його до нашої бойчуківської сім’ї.
З персональною виставкою відомого графіка вітали заслужений діяч мистецтв України, професор Василь Чебаник, декан факультету дизайну, до­цент Валерій Сафронов, народний художник України Володимир Слєпченко, архі­тектори Григорій Бо­лотов, Андрій і Наталя Шимко, Галина Григоренко, Лариса Налбат, Віталій Дриженко.
Логічним завершенням звіту за 35 років своєї творчої діяльності було проведення Олегом Кравченком майстер-класу «Методика проектування товарного знака» для студентів – майбутніх успішних дизайнерів.