28 лютого 2017 року на засіданні спеціалізованої ради у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук Аллою Андріївною Руденченко, завідувачем кафедри монументально-декоративного живопису нашого інституту.

«Теоретичні і методичні засади навчання етнодизайну студентів вищих мистецьких навчальних закладів» – саме таку назву має дане наукове дослідження. Нині у світі все інтенсивнішим стає антиглобалізаційний рух різних етнічних спільнот, що прагнуть зберегти національну своєрідність культури, мистецтва, освіти.

Науково-дослідницькою роботою започатковано новий напрям психолого-викладацьких досліджень проблем технологій і дизайну: формотворення і декорування навколишнього предметного світу в етнічному стилі.

Колектив інституту щиро вітає Аллу Андріївну Руденченко з успішним захистом докторської дисертації та сподівається, що дане дослідження допоможе у подальшому піднесенні навчання майбутніх мистців.