8 квітня, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в.о. ректора академії Оксана Полтавець-Гуйда вручила «Почесний диплом професора Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука доценту кафедри теоретичних дисциплін і професійної освіти Маллі Львівні Самохваловій.

Малла Львівна – відомий педагог, жива історія нашого навчального закладу. Адже тут вона викладає англійську мову майже півстоліття,-58 років! За цей період з-під її крила вийшли у професійний світ багато випускників, які з вдячністю згадують свого чудового вчителя і наставника.

 

Ця завжди життєрадісна, привітна й елегантна жінка-учасник Другої світової війни, ще юнкою стала на захист Вітчизни.

А ще Малла Львівна-дослідник-літературознавець. Нещодавно вона видала посібник англійською мовою «Тарас Шевченко-видатний український живописець та графік». Книга отримала премію Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» в номінації «Мій Шевченко».

Керівництво академії, викладачі-колеги щиро привітали досвідченого педагога з почесним званням на спеціальному прийомі в ректора вищого навчального закладу.