18 жовтня академія приймала велику групу викладачів мистецьких дитячих шкіл з Київської області. За розпорядженням  Міністерства культури  України тут відбувся семінар – знайомство педагогів області з навчальним процесом нашого навчального закладу, з його історією, педагогами. Відкрила семінар  його модератор, декан факультету декоративно-прикладного мистецтва і дизайну, доктор педагогічних наук Алла  Руденченко.

Перед  учасниками виступила  в.о. ректора, заслужений художник України Оксана Полтавець-Гуйда, завідувач кафедри теоретичних дисциплін і професійної освіти, доктор педагогічних наук Володимир Тименко провів з педагогами тест на виявлення художнього мислення  з тим, щоб застосовували його в роботі з дітьми. Про таємниці українського орнаменту розповів завідувач кафедри графічного дизайну, кандидат історичних наук Олександр Босий, викладач кафедри «Художніх виробів кераміки і скульптури» Ігор Кедрук провів майстер – клас з кераміки, професор цієї ж кафедри ,народний художник України Петро Печорний  розповів про роботу над створенням порталу для входу в академію – від ескізів до готового твору.

Педагоги були настільки захоплені почутим і побаченим, що довго не покидали майстерню. А деякі з них виявили бажання вступити до аспірантури навчального закладу, просили телефони для консультацій. Вони були вражені глибокими знаннями, доброзичливістю, професійною майстерністю педагогів – митців академії. В одних навчальних закладах бачили лише яскраво освітлені, блискучі коридори, а у вашому  познайомилися справді з професійними мистецькими таємницями  спеціальностей з перших рук, безпосередньо в процесі  викладання і творення, сказали педагоги  Шпитьківської  дитячої школи мистецтв Олена Іванчук та Юлія Козолій. До речі, ця школа має аж шість філіалів у селах району.

Наступний важливий захід,організований Міністерством культури України в нашому закладі – конкурс «Дебют» серед  студентів  мистецьких закладів.