Перший Міжнародний симпозіум художнього текстилю «Вчитель і  Учень», що відбувся у Львові з ініціативи його автора й організатора, професора кафедри художнього текстилю Львівської академії мистецтв З. М. Шульги зібрав представників різних мистецьких шкіл з України, Польщі, Молдови. Нашу  країну представляли Львівська національна академія мистецтв, Київський державний  інститут  декоративно – прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука,Рівненський державний гуманітарний університет  та  коледж  імені  Івана  Труша  теж  зі Львова.

У різноманітній і насиченій подіями програмі симпозіуму  креативно і талановито виступили викладач нашого інституту, доцент  Галина Забашта та студенти, які посіли перші місця у різних номінаціях виставки – конкурсу студентських дипломних робіт під керівництвом викладачів – учасників форуму

Також у Львові відбувся ХХ Міжнародний пленер художнього текстилю «Етно – культура: сучасний контент»,  та вже згадуваний симпозіум художнього текстилю,  в яких   з  науковими  доповідями  на конференціях  виступила доцент інституту  Наталія Дяченко – Забашта та взяла участь у виставках.

Їхні виступи та творчі доробки  були високо оцінені учасниками та організаторами.

(Докладніше – у наступному числі  газети «Мистець»)