У рамках Книжкового Арсеналу відбулася виставка-презентація нової книги «Енеїда» Базилевича» – історія створення ілюстрацій та макета книги до поеми Івана Котляревського. Куратори проекту – Павло Гудімов і Діана Клочко.

На виставці були представлені оригінальні ескізи, матеріали та фото з архівів і колекцій родини Базилевичів, Георгія Малакова, Сергія Якутовича, а також надані Національним музеєм України.

Також для презентації книги було надруковано лімітовану серію ілюстрацій, виконаних у техніці шовкодруку (100 шт.) «Я кошовий Еней-троянець», підписаних Олексієм Базилевичем.         Ілюстрації були надруковані студентом ІІІ курсу ГД нашого інституту Антоном Букоросом, працівником відкритої майстерні шовкографії в креативному просторі IZONE. Дизайн книги виконала Катерина Сіваченко, випускниця КДІДПМД ім. Михайла Бойчука.

Під час проведення Книжкового Арсеналу відбулися презентація та обговорення книги за участю Олексія Базилевича, Поліни  Ліміної, Катерини Сіваченко, Діани Клочко, Павла Гудімова. На заході був присутній Данило Нікітін – завідувач відділу графіки Національного художнього музею. Презентацію також відвідав Президент України Петро Порошенко.