випускницю кафедри промислового дизайну та комп’ютерних технологій КДІДПМД імені Михайла Бойчука з перемогою у престижному конкурсі дверної фурнітури  компанії МОДУС – Maniglia Nuova 2017

На виставці Design. Living Tendency  2017 стали відомі імена переможців VІ щорічного всеукраїнського конкурсу компанії  МОДУС з розробки дизайну дверної ручки, серед яких ми раді  вітати випускницю кафедри промислового дизайну та комп’ютерних технологій Олену Прохорову, яка вже неодноразово брала участь у конкурсах МОДУСУ  та вже вдруге стала його переможницею.   Її  роботи  запущено у виробництво італійською фабрикою Linea Cali і провідними виробниками дверей  України. Олена візьме участь і в наступному Всеукраїнському конкурсі дизайну дверей  Ukrainian Wood Fashion 2018  і запрошує це зробити всіх студентів та викладачів КДІДПМД імені Михайла Бойчука.

        Конкурсні роботи приймаються до 3 грудня. Переможець отримає можливість реалізувати свої проекти  провідними українськими виробниками, грошову премію в сумі 15 000 грн, а також                        додатковий  стимул –  роялті від продажу дверей упродовж 3 років.

 І головне – молоді дизайнери зможуть одержати безцінний досвід участі в престижному конкурсі та матимуть  можливість заявити про себе на увесь світ.

Маркіян Ославський,
кафедра промислового дизайну та комп’ютерних технологій