Відбувся щорічний конкурс на кращий живописний портрет і пейзаж серед студентів нашого навчального закладу. Цьогоріч він був активним і  чисельним за кількістю учасників. У довгому коридорі четвертого поверху, ущерть заставленому  мольбертами, натхненно трудилися студенти різних курсів і спеціалізацій. Творче змагання, яким опікувалися викладачі кафедри живопису,  розпочалося 13 березня й тривало два дні. А далі учасники мали  створити пейзаж поза межами закладу. Невдовзі в малій залі конгрес -холу відкрилася  експозиція, де кожен міг ознайомитися з роботами інших студентів. І от за місяць, 12 квітня, в цій же залі, відбулося підбиття підсумків конкурсу і нагородження переможців.

Перед  учасниками виступила в. о. ректора інституту, заслужений художник України  Оксана Полтавець-Гуйда. Вона підкреслила значущість цього творчого заходу в навчальному процесі, адже він виявляє професійне вміння  студентів,рівень набутих знань і майстерності, захоплює духом змагальності. Також своїми думками про підсумки конкурсу поділилися старший викладач кафедри живопису Лідія Голембовська, народний художник України,  лауреат Національної  премії імені Тараса Шевченка, професор кафедри рисунка Володимир Прядка,старший викладач цієї ж кафедри, голова художньої ради інституту Леся Варкач, старший викладач кафедри рисунка Олександра Кирилова, переможець конкурсу Яків Бурда, який одержав диплом першого ступеня за перше місце.

Диплом другого ступеня за друге місце у студента третього курсу цього ж факультету Арсенія Мельника.  Третє місце посів  магістр факультету монументально – декоративного живопису Станіслав Ковальов.