20 квітня в інституті відбувся відкритий  Всеукраїнський конкурс з живопису, заснований нашим навчальним закладом з метою збереження та популяризації серед творчої молоді здобутків  української національної  школи образотворчого мистецтва,  підвищення  художньої майстерності, сприяння творчій  реалізації молодих митців та проведення професійної орієнтації серед  учнів шкіл з художнього напрямку. До участі  були запрошені студенти коледжів, професійних училищ, мистецьких студій,учні загальноосвітніх  навчальних закладів.

Журі очолив народний художник України, професор кафедри «Художньої кераміки, дерева, скульптури та металу»  Микола Білик,члени журі –старші викладачі кафедри живопису Оксана Довганенко, Лідія Голембовська, Наталія Полтавець та Наталія Шаталіна.

Приємно відзначити, що конкурс викликав інтерес  серед творчої молоді. В ньому взяли участь 58 учасників з Києва, Сум, Ірпеня, Богуслава, Броварів  та інших міст і містечок України.

Творчим завданням  було створення натюрморту з групи предметів. Термін виконання  робіт – 4  академічних години.

Володарі перших трьох місць отримали грамоти та цінні подарунки, а решта учасників конкурсу  нагороджені дипломами.

Конкурсанти мали можливість долучитися до майстер-класів з кераміки та текстилю, які провели студенти факультету ДПМ  Христина Міщенко,Анна Моєсєєва  та Юлія Кучанська.

Особливі слова вдячності за організацію конкурсу з живопису –   декану ДПМ Аллі Руденченко, голові студради Ярославі Лаць, кафедрі живопису, голові студради факультету дизайну Романові Бочкаю та  Богдану Грищуку.