Як ми вже повідомляли, 1 жовтня стартував щорічний Всеукраїнський конкурс дизайну дверей UkrainianWood Fashion 2018.  Його мета  –  розробка дизайну міжкімнатних і вхідних дверей  і впровадження ідей у виробництво.

Чого чекати від конкурсу цього року?  Які особливості виробництва кожної компанії? Що хочуть отримати виробники?  Про все це студенти та викладачі факультету дизайну КДІДПМД дізналися  на зустрічі    в  ТЦ “4ROOM”  у салоні «Тріо Двері» з партнерами конкурсу – компаніями-виробниками  міжкімнатних та вхідних  дверей з Києва, Чернігова, Одеси та інших міст. Організатор конкурсу  та об’єднання «Лідери дверного ринку»,  власник  фірми МОДУС  Євген Потьомкін  цікаво розповів про умови конкурсу та відкрив секрети перемоги.

Ми дізналися, що, завдячуючи  конкурсу, італійські та грецькі виробники впровадили  дизайн 15 ручок дверей, викуплено авторські права у 7 молодих дизайнерів, 11 дверей запущено у виробництво   провідними українськими виробниками та успішно постачаються на  експорт  в Європу та США. За минулі роки у конкурсах фірми  МОДУС взяли участь понад 200 учасників, котрі представили  566 розробок дверей та дверної фурнітури.

Представники провідних виробників дверей України розповіли про технологічні можливості своїх підприємств,  висловили свої  побажання і рекомендації учасникам у розробці вхідних і міжкімнатних дверей та дверної фурнітури з використанням  матеріалів, конструкції, зовнішнього вигляду та дизайну. Дискусія була жвавою та цікавою.Одержано багато нових знань та важливих знайомств.

На нещодавній виставці  Design. Living Tendency 2017 стали відомі імена переможців VІ щорічного всеукраїнського конкурсу компанії МОДУС  із розробки дизайну дверної ручки, серед яких ми раді  вітати випускницю кафедри промислового дизайну Олену Прохорову, яка вже неодноразово брала участь у цих змаганнях та вдруге стала переможницею!

Роботи переможців – починаючих українських дизайнерів  будуть запущені у виробництво італійською фабрикою Line  Cali та плануються  продаватися по всьому світу.

Конкурсні роботи приймаються до 3грудня.

Переможець отримає можливість  реалізувати свої проекти   провідними українськими виробниками;

грошову премію в сумі 15 000 грн;

додатковий стимул – роялті  від продажу дверей  упродовж 3 років.

Та головне – молоді дизайнери зможуть одержати безцінний досвід участі в престижному конкурсі та можливість заявити про себе на увесь світ.

Нагородження  і  презентація реалізованого проекту відбудеться у березні 2018 року на майбутній виставці  Інтер Білд Экспо 2018 .

Звертаємо увагу студентів та викладачів, що вже зараз,не гаючи часу, слід  готуватися до  творчих перегонів.  Італійські виробники чекають  від дизайнерів оригінальну ідею дверної ручки,  нові рішення , якісну презентацію конкурсних робіт.

Переможець отримує, окрім слави і оплесків, реалізацію своєї  ідеї  і грошовий приз у розмірі 1000 євро!

Куратор Ольга Жура. Тел. (044) 492-91-91, (067)467-76-15