З 9 по 12  жовтня в Харківській державній академії дизайну і мистецтв відбувся ІХ Міжнародний Форум «Дизайн-Освіта 2017».

У конкурсі дипломних проектів у номінації «Дизайн інтер’єрів» 2 місце посіла ЧУРІЛКІНА Єлизавета Євгеніївна з дизайн-проектом енергоефективного науково-розважального центру у павільйоні № 12 Національного Експоцентру України (ВДНГ). Керівники: проф. Малік Т.В., ст. вик. Грідіна Л.А.

Крім того, в номінації «дизайн архітектурного середовища» заохочувальний диплом за комплексність рішень отримала ЗАЇЧЕНКО Марія Володимирівна за вирішення інтер’єрного та екстер’єрного середовища дитячого відділення НДІ педіатрії, акушерства і гінекології у м. Києві. Керівник – проф. Сингаївська О.І.

Фінальним акордом Міжнародного форуму “Дизайн-Освіта 2017” стало урочисте нагородженя переможців конкурсу з дизайну, що посіли 1 місце, серед яких студент 2 курсу спеціалізації «Дизайн середовища» нашого Інституту МОСКОЛЕНКО Ігор Вікторович.

Вітаємо переможців та їх керівників!