11 січня нинішнього року в актовій залі академії відбулася конференція трудового колективу з порядком денним: «Про діяльність Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука за 2018 рік». Із звітом за означений період виступила в. о. ректора навчального закладу, заслужений художник України Оксана Полтавець-Гуйда.

Вона, зокрема, зазначила, що минулий рік для академії  був дуже напруженим. Якраз у 2018-ому інститут отримав статус державної академії. На високому рівні відсвяткували 80-літній ювілей навчального закладу. При академії відкрито аспірантуру. Далі нам слід успішно пройти акредитацію на магістратуру. З’явився етнографічний музей, картинна галерея, триває підготовка до відкриття художнього салону.

 

Наприкінці року Міністр освіти і науки Лілія Гриневич підписала статут академії. Проведено ремонтні роботи,які багато в чому змінили зовнішній вигляд нашого закладу. Все це в цілому потребувало великих зусиль і керівництва закладу, і кожного його співробітника. Завдячуючи  дружній, працьовитій команді, колектив впорався з усіма завданнями.

В. о. ректора  накреслила програму дій на 2019 рік.

Про науково-педагогічну, творчу, господарсько-фінансову  діяльність розповіли перший проректор Лариса Савіна, проректор з наукової роботи Сергій Чирчик, головний бухгалтер Олена Котлубаєва, головний інженер  Сергій  Ївженко.

Доповідачі відповіли на запитання делегатів .

Делегати конференції трудового колективу звіт в. о. ректора за 2018 рік затвердила  одноголосно.