4 квітня в актовій залі інституту відбулася конференція трудового колективу навчального закладу з порядком денним: «Затвердження колективного договору та правил внутрішнього розпорядку Київського державного інституту декоративно – прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука на 2018 – 2020 роки;  внесення змін до Статуту інституту;внесення змін до Вченої ради інституту».

Відкрила і вела конференцію проректор з науково-педагогічної  і виховної роботи  Лариса Савіна.

Перед  розглядом порядку денного виступила в. о. ректора  інституту, заслужений художник України Оксана Полтавець -Гуйда. Вона проінформувала присутніх про досягнення навчального закладу за останні два роки. Зокрема,інститут одержав акредитацію на «бакалавра» і ліцензію на « магістра». Зміцніло наукове крило – тепер у вузі працюють чотири доктори наук. Успішно відбувся науковий звіт закладу в Міністерстві освіти України. Подані документи на отримання наукового проекту для ВНЗ. Відкрито аспірантуру педагогічного спрямування.  Створюється Спеціалізована рада із захисту дисертацій. Проводиться активна робота щодо формування Наглядової ради інституту. Одержано дозвіл КМДА на володіння землею, на якій розташований ВНЗ. У найближчих планах – відкриття музею інституту, де будуть представлені експонати від 1940-х років до дня сьогоднішнього, а також відкриття художнього салону.  Керівництво навчального  закладу спрямовує свої зусилля на забезпечення гідної зустрічі 80-річного ювілею інституту.

Зростає авторитет навчального  закладу серед мистецьких закладів Києва і України.

В. о. ректора також детально проаналізувала нові завдання, які нині постали перед адміністрацією та викладацьким колективом інституту. Зокрема, гостро назріла потреба посилення профорієнтаційної діяльності. Слід також не лише піднімати відповідальність студентів за навчання, а й відповідальність викладачів за навчальний процес, за долю майбутніх випускників.

Потім представники трудового колективу обговорили колективний договір та правила внутрішнього розпорядку ВНЗ на 2018 – 2020 роки, внесли деякі зміни до Статуту закладу та до персонального складу  Вченої ради.

В обговоренні цих питань виступили доцент кафедри  живопису, заслужений діяч мистецтв України   Леонід Сотник,  завідувач кафедри промислового дизайну, доктор технічних наук, професор  Олег Кардаш, старший викладач кафедри живопису Лідія Голембовська, проректор з науково-організаційної діяльності,  доктор педагогічних наук,  професор Сергій Чирчик, вчений секретар Оксана Сірик, декан факультету монументально -декоративного живопису,  доктор педагогічних наук   Алла Руденченко, головний бухгалтер Олена Котлубаєва, юрист Леся Бондар та інші.

Конференція трудового колективу інституту відбулася  по- діловому, на високому організаційному рівні.