У вересні  2017 року в Бердянському державному педагогічному університеті  відбулася  У1 Всеукраїнська науково – практична  конференція за участю міжнародних науковців «Науково – дослідна робота в системі підготовки фахівців – педагогів у природничій, технологічній і комп’ютерній галузях». Активну участь у ній взяли представники  Київського державного інституту декоративно – прикладного мистецтва і дизайну імені  Михайла Бойчука – викладач кафедри художньої скульптури, кераміки та дерева, член Національної спілки художників України  І.М.Гупік та аспірантка Київського національного  педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, співробітник кафедри художнього текстилю, вишивки та моделювання костюма О.М.Бусленко.

Змістовною  була доповідь І.М.Гупіка  на тему «Роль  декоративно –прикладного  мистецтва у становленні  сучасної  деревообробної  справи». Адже  Іван Миколайович не тільки викладач – теоретик, а людина творча, пошукова в різних галузях мистецтва.

Він на конкретних прикладах розповів про сучасні вимоги до дерева як матеріалу декоративно – прикладного мистецтва, про види його художньої  обробки і практичного використання  в повсякденній  діяльності. Доповідь була високо оцінена  членами оргкомітету та учасниками заходу. Тим більше, що присутні  мали змогу познайомитися з творами доповідача на виставці, де був представлений  його творчий  доробок-  олійні та графічні твори, акварелі, різьблення в дереві. З  експозицією ознайомилися також студенти університету, місцеві жителі.

Тема  доповіді О.М.Бусленко –  «Роль навчальної дисципліни «Робота в матеріалі» у фаховій підготовці  сучасного викладача технологій»  – про значення  інноваційних технологій  у навчальному процесі.

Після секційних засідань відбулося знайомство з представниками інших навчальних закладів. Приємно було чути схвальні відгуки на адресу нашого інституту.  І. М. Гупік та О. М. Бусленко отримали від оргкомітету відповідні сертифікати.

Організатори конференції висловили подяку в. о. ректора  навчального закладу імені Михайла Бойчука  О. В. Полтавець – Гуйді  за підготовку висококваліфікованих вихованців.

А від нас, учасників конференції,  подяка Ю.В. Полтавській, помічнику ректора з творчo-організаційних питань, яка доклала чимало зусиль для реалізації цієї поїздки.