У перший день квітня 2017 року в нашому інституті було відкрито виставку дипломних робіт студентів спеціалізації ХМК за 2005-2017 рр., а також творчих робіт доцентів Наталії Дяченко-Забашти та Галини Забашти.

На відкриття виставки завітали гості з Львівської національної академії мистецтв, з інших міст України, випускники нашого навчального закладу минулих років, викладачі та студенти.

Теплі слова привітання усім, хто упродовж 17 років існування спеціалізації (моделювання костюма) навчав студентів, відкрив їм шлях у творче життя, проголосила в. о. ректора інституту, заслужений художник України Оксана Полтавець-Гуйда. Доценти Наталія Дяченко-Забашта та Галина Забашта, академік НАМ України Володимир Прядка, гості зі Львова говорили про розвиток і збагачення національної мистецької традиції в галузі моделювання костюма.

Присутні оплесками вітали всіх учасників показу колекцій костюмів, студентів та випускників кафедри ХТМК. Відбувся міжвузівський науково-практичний семінар «Стратегії мистецької освіти в галузі художнього текстилю та моделювання костюма».