До 90 – ліття від дня народження видатного митця і педагога  Миколи Андрійовича  Стороженка, в музеї – майстерні Івана Кавалерідзе на Андріївському узвозі відкрилася виставка його творів»Таїна любові». Відвідувачі мають змогу ознайомитися з творами художника в портретному жанрі, з циклом ілюстрацій до «Болгарських народних казок», з надзвичайно тонкими роботами,виконаними в авторській техніці, під назвою «Знаки на камені», зкопіями розписів в Інституті фізики НАН України,етюдами та пейзажами.

За задумом куратора виставки,члена НСХУ, учня  Миколи  Стороженка  Романа Петрука, камерна експозиція відтворює оригінальний, універсальний талант художника,його ненастанні творчі пошуки і безмежну відданість мистецтву. Він був освячений духом животворящим,вогнем  божественного провидіння,що горів у його чутливому серці й обігрівав душі учнів, колег, усіх, кого він знав. Таким був код життя Учителя і він гідно ніс цю свічку любові, сказав, відкриваючи експозицію, Роман Петрук.

У  мистецькій події взяли участь дружина митця Раїса Олександрівна, син Максим, в.о. ректора нашої академії, заслужений художник України Оксана Полтавець – Гуйда, викладачі навчального закладу, доктор мистецтвознавства Дмитро Степовик, народний художник України Віра Баринова – Кулеба, заступник генерального директора Шевченківського національного заповідника в Каневі  Ігор Ліховий, учні майстра,викладачі  НАОМА Іван Пилипенко, Олесь Соловей та інші.

Відкриття виставки стало приводом до щирої,хвилюючої розмови про великий внесок Миколи Андрійовича в національне мистецтво,у створення ним цілої художньої школи учнів і послідовників, яких по праву називають  «стороженківцями».