На кафедрі живопису інституту відкрилася виставка переможців традиційного щорічного конкурсу « Літо – творча пора»,  в якому взяли участь студенти  зі всіх кафедр вузу. На виставці були представлені твори, виконані в різних жанрах і стилях. Впадала в око свіжість підходу до вирішення творчих завдань, сміливість у пошуках, добре володіння технікою.

Експозицію відкрила  в.о. ректора КДІДПМіД  Оксана Вікторівна Полтавець – Гуйда і це надало заходові значущості й актуальності. У словах в. о. ректора, звернених до вихованців, звучала турбота про їх професійне зростання, про усвідомлення себе відповідальними як за навчання у вузі, так і відповідальними перед мистецтвом. Бо мистецтво  любить  самовідданих, жертовних, а  байдужим,  інертним, нероботящим  жорстоко мстить.  Прагніть  до творчо активного життя, наголосила вона, беріть участь у виставках, торуйте шлях до Молодіжного об’єднання Національної спілки художників і невтомно працюйте.

Перед учасниками виступили також   викладачі  Василь Копайгоренко,  Лідія Голембовська,  Юлій  Скаканді, Наталя Полтавець. Вони відзначили  як  творчі вдачі робіт, так і їх недоліки.

Ініціатором конкурсу і виставки виступила кафедра живопису, її куратороми  –  старший викладач кафедри Лідія Голембовська  та Оксана Горбач – завідуюча кафедри живопису.  Журі  очолювала  в.о. ректора О.В. Полтавець – Гуйда.

Отож дипломи переможців з трьох номінацій – живопис, графіка, оригінальне образно – стильове рішення –  з рук в. о. ректора одержали

«Живопис»

II премія –  Яків Бурда, III курс МДЖ – 1 та Богдан Гаврилюк, III курс МДЖ – 2

III премія – Арсен Мельник, II курс  МДЖ – 1 та Олександр Липський, IV курс, МДЖ – 2.

Диплом з  відзнакою – Дарія Онищенко, III  курс МДЖ – 1

«Графіка»

I  премія – Максим Сафтенко,V курс, ПД -1

II  премія –Андрій  Гнєдін, II  курс, ГД – 1.

«Оригінальне образно – стильове рішення»

I  премія – Валентина  Мельничук , III курс МДЖ – 1

II премія – Альона  Лук’янчук V  курс МДЖ

III премія – Дарія Онищенко, III  курс МДЖ – 1

Як запевнила Оксана Вікторівна, окрім дипломів, володарі перших трьох премій в кожній номінації  отримають і приємні  доважки – грошові винагороди.