Три дні, 9 – 10 – 11 вересня,у Національному заповіднику «Софія Київська» тривав пленер «Софія Київська» очима художників» у рамках мистецького фестивалю «Княжа родина». У цій щорічній мистецькій акції, що вже учетверте відбувається на історичному Софійському подвір”ї, взяли участь молоді та досвідчені професіонали, студенти художніх вузів столиці та  аматори.

Відрадно, що серед учасників пленеру було 29 студентів факультетів ДПМ та дизайну нашого інституту. А вже 6 жовтня у виставкових залах «Брами Заборовського» за підсумками пленеру влаштовано виставку. Автори кращих робіт нагороджені дипломами з різних номінацій.

Диплом у номінації «Краще живописне зображення архітектури» отримав студент третього курсу монументально – декоративного живопису  нашого ВНЗ Богдан Гаврилюк за пейзаж «Сонячний день».

Вітаємо Богдана! Так тримати!

(Докладніше –  у черговому випуску газети «Мистець»)