так називається традиційна виставка робіт викладачів кафедри рисунка, що відкрилася 4 вересня.

Започаткована кільканадцять  років тому тодішнім завідувачем цієї кафедри,заслуженим діячем мистецтв України, професором  Валентином Сергєєвим, виставка набула актуальності і популярності. І нинішня підтвердила її високе мистецьке реноме. На відкритті було людно – викладачі,завідувачі кафедр, студенти прийшли познайомитися з творчими роботами у жанрі графіки, живопису, рисунка знаних майстрів пензля,відомих педагогів академії – народного художника України Володимира Прядки,заслуженого діяча мистецтв України Валентина Сергєєва,завідувача кафедри Василя Шпака,старших викладачів Олександри Кириліної, Яни Антонової, Олексія  Базилевича, Михайла Кириченка та інших. Почесним учасником  експозиції,як і в попередні роки,був професор кафедри  кераміки,народний художник України Петро Печорний, котрий на знак творчої  співпраці  подарував кафедрі керамічний твір.

Відкриваючи експозицію, в.о. ректора навчального закладу,заслужений художник України Оксана Полтавець – Гуйда,наголосила  на важливості цих традиційних виставок як для викладачів, так і для студентів. Перші тримають себе у постійній творчій формі, другі мають змогу повчитися у майстрів професіоналізму. Вона закликала інші кафедри теж влаштовувати такі експозиції, і кафедри графічного дизайну та кераміки вже готуються до аналогічних виставок.

У виступах декана  факультету  дизайну Валерія Сафронова,завідувачів кафедр – графічного дизайну Олександра Босого, промислового дизайну Олексія Кардаша, теоретичних дисциплін і професійної освіти Володимира Тименка, учасників експозиції Володимира Прядки, Петра Печорного, Валентина Сергєєва, Василя Шпака,доцента Леоніда  Сотника  підкреслювалося на необхідності розвивати жанр портрета в сучасних умовах,продовжувати славні традиції в жанрі українського національного портрета, а студентам, яких, до слова, було багато,ретельно вивчати творчі здобутки своїх викладачів і пробувати себе як портретисти.

З виставкою можуть ознайомитися  й усі бажаючі, друзі академії,слухачі підготовчих курсів тощо.