Недавно  академію відвідала велика група  жителів старшого віку Голосіївського району столиці. З’ясувалося, що це слухачі «Університету третього віку», який успішно функціонує в цьому районі. До слова, такі навчальні заклади набувають все більшої популярності в Києві, у них навчаються нині понад 2000 пенсіонерів. Фінансують їх діяльність територіальні громади міста. Наприклад, у тому ж Голосіївському районі в університеті  старші люди вивчають англійську  та східні мови, комп’ютер, прикладне та художнє мистецтво тощо.

Отож  слухачі університету і побували в нашому навчальному закладі, аби познайомитися з програмою підготовки студентів, історією академії, його професорсько-викладацьким складом, а також самим на власні очі побачити твори студентів і педагогів, дізнатися про секрети їх творення.

Про все у властивій йому динамічно-захоплюючій манері розповідав гостям знаний митець і педагог, академік, професор кафедри рисунка, лауреат Шевченківської премії, народний художник України Володимир Прядка. На виставці сакрального мистецтва він познайомив  слухачів університету з тим, як пишуться ікони,розповів про розписи Михайлівського Золотоверхого собору та Успенського собору Києво-Печерської лаври, які він здійснював сам і керував групою митців.

Гості з цікавістю розглядали експонати  новоствореного етнографічного музею академії, до якого чимало цінних творів подарував Володимир Михайлович і  його дружина, заслужений діяч мистецтв України Олена Владимирова.  Потім вони відвідали кафедру рисунка,де студенти професора якраз проводили практичні заняття. Не обійшли увагою  і кафедру живопису, що  сусідить з кафедрою рисунка.

Слухачі  університету щиро дякували визначному митцю за цікаву і пізнавальну зустріч, яка відкрила їм, за їхнім зізнанням,багато раніше незнаного в сфері прекрасного.