На кафедрі рисунка  відкрита виставка творчих робіт професорсько – викладацького складу кафедри.

Це продовження традиції з організації персональних та групових виставок творчих робіт викладачів кафедри рисунку та інших кафедр інституту, яку вже давно започаткував професор, заслужений діяч мистецтв України Валентин Сергєєв.

Кафедра рисунку спільно з кафедрою живопису є базовими, що забезпечують опанування студентами всіх факультетів  рисунка як основи образотворчого мистецтва та усіх напрямків дизайну.

В експозиції – твори з графіки, живопису, акварелі та рисунку, які демонструють різноманітність та високий професіоналізм авторів.

Професор Валентин Сергєєв представив пейзаж, виконаний акриловими фарбами, з видом на Києво-Печерський історично-культурний заповідник, де серед дерев, вкритих зимовим інеєм, перегукуються золотаві бані архітектурних споруд. Пейзаж називається «Зимно», але споглядаючи його, відчуваєте особливий подих теплоти.

У живописному творі «Зима в Ходорові» Володимира Прядки, академіка Академії мистецтв України, лауреата Шевченківської премії, митця широкого діапазону, зображена на високій кручі над Дніпром  дерев’яна козацька церква, збудована у 1717 році, а в долині розташовані сільські хатини його рідного села Ходорів. Це вниз по Дніпру, 15 кілометрів за містом Ржищевим. Робота є своєрідним спогадом художника про величезну трагедію у роки Другої світової війни, коли саме тут, форсуючи ріку Дніпро, загинули 380 тисяч наших солдатів.

В емоційному карпатському пейзажі «Туман в Карпатах», майстра примхливої акварелі, заслуженого художника України Юлія  Скаканді,  створеному в техніці живопису по зволоженому паперу, вдало переданий  характерний стан мінливої карпатської природи.

Олеся Варкач, художниця, яка винайшла свою, тільки їй властиву графічну мову в ілюструванні книжок для малят, представила триптих «Суперники», «Кохання», «Відчай», виконаний в авторській техніці.  Дійовими особами  триптиху є представники фауни, між якими і відбуваються дійства, що зазначені в графічних аркушах.

Майстер рисунка та камерної акварелі Олексій Базилевич у пейзажі «Седнівський мотив» демонструє всі найкращі якості акварелі, у  творі відчувається особливий настрій художника.

Михайло Кириченко, живописець за фахом, полюбляє ще й акварель. У пейзажі «В Умані», виконаному олійними фарбами на картині та в акварельному портреті  студентки бачимо елементи експресії та буяння кольорового мережива на класичних, контрастних поєднаннях кольорових тонів.

«Воздвиженська вулиця» – так називається твір Аркадія Трубникова,  виконаний у своїй, дещо графічній манері, з прискіпливою деталізацією кольором різноманітних форм довкілля, передає  поезію архітектурного мотиву Києва.

Приваблює живописний твір «Вечірній Дніпро» Яни Антонової, виконаний олією на полотні в експресивній манері, в якому рух мазків фарби створює мінливий вечірній стан неба.

Щоразу в пошуках своєї живописної мови Олександра Антонова, чиї роботи, написані акриловими фарбами, «Золотий острів Сан Рафаель» та «Марсель» неначе стверджують відчуття стабільності та доброти.

Ярослав Логінський, живописець та професійний рисувальник, добре знає теорію основ образотворчої грамоти. В своїй творчій діяльності проводить різноманітні пізнавальні та творчі експерименти. Він представив невеличку роботу, виконану в техніці гризайль «Дівчина з тарелем».

Серед зазначених творів в експозиції є портрет, виконаний сангіною,та акварель «Осінній натюрморт» Віктора Гараніна. Автор вважає натюрморт своєрідною творчою лабораторією, де художник, досліджуючи, вирішує різні професійні завдання, набуває майстерності, виробляє свій стиль і почерк.

Загалом у представлених роботах відчутні прагнення до яскравої художньої образності в передачі краси різної природи та високий професіоналізм авторів, що сприятиме розвитку і формуванню творчих здібностей вихованців.

Відкрила виставку в.о. ректора інституту, професор, заслужений художник України Оксана  Полтавець-Гуйда. Вона  висловила подяку колективу кафедри рисунка за виставкову діяльність та побажала усім міцного здоров’я, добра та успіхів у творчій та педагогічній діяльності.

Також виступили  лауреат Шевченківської премії, народний художник України Петро Печорний,  професор, заслужений діяч мистецтв УкраїниВалентин Сергєєв, декан факультету дизайну, кандидат технічних наук Валерій Сафронов, декан факультету ДПМ, доктор педагогічних наук Алла Руденченко, завідувач кафедри дизайну, доцент Олександр Босий, заслужений діяч мистецтв України Тамара Недошовенко, заслужений художник України Юлій Скаканді та старші викладачі кафедри рисунка Олеся Варкач, Яна Антонова та інші.