Протягом двох днів польське місто Легніца стало справжньою Меккою для майстрів-ювелірів та ювелірних експертів і ентузіастів з  цієї країни та інших країн світу. Тут у рамках 39-ого  фестивалю «Legnika  Silver» відбувався 27 міжнародний конкурс  ювелірних прикрас  Золотий Арт Ілюзія.  На конкурс  було представлено 395 робіт 195 майстрів з 34 країн. Уперше в престижному змаганні взяли участь студенти Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука Марія Даниленко та Яна Гарбузюк. Дві їхні роботи  були представлені в експозиції в галереї «Штуки» на головній площі міста. Обнадіює і надихає те, що наша академія вступає на міжнародну арену ювелірного мистецтва.

А в Одесі на 39 міжнародній виставці «Ювелірний салон» у виставковому комплексі  Одеського морського вокзалу зібралося понад 200 компаній з усіх куточків України, а також з Туреччини, Італії. І теж  уперше у цій мистецькій імпрезі взяли участь студенти нашої академії. Кафедра «Художніх виробів,дерева і металу» отримала  диплом від організаторів за професійну роботу на виставці.

Тут же проводився 16 всеукраїнський конкурс ювелірних прикрас «Лазурная волна», де свої роботи представляли відомі ювелірні компанії і ювеліри. Студенти нашого навчального закладу під керівництвом викладача Андрія Кулигіна виставили 15 робіт, 5 з яких  нагороджені дипломами. Зокрема, був відзначений високий рівень професійної майстерності  наших студентів, про що засвідчили грамоти учасникам за участь у заході та популяризацію цього виду мистецтва.