На початку лютого в Мистецькому Арсеналі відбулася цікава подія Ukrainian Fashion Week-незабутнє свято моди і краси, в якому взяли участь студенти та викладачі нашої академії. Кращі їхні роботи привернули увагу як професіоналів, так і міжнародну і вітчизняну пресу. Схвальні відгуки  про творчі здобутки бойчуківців були розміщені і на сайті цього престижного заходу, там зокрема, зазначалось, що особливою подією цього сезону стала інсталяція прикрас в шооуромі робіт студентів та викладачів Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, присвячена 80-річчю навчального закладу.

Кафедра «Кераміки, дерева, скульптури та металу», вдячна засновниці Ірині  Данилевській за увагу до нашої академії, а також високопрофесійній команді заходу за яскраве представлення наших творчих робіт.

Інша пам’ятна подія –участь кафедри у міжнародній виставці Promaisonshow  у Міжнародному виставковому центрі. Свої роботи поряд з відомими майстрами України  успішно представили і наші студенти і викладачі. Ми взяли участь у відкритих практичних семінарах, лекціях, тренінгах, презентаціях та майстер- класах від провідних митців. Цим завдячуємо генеральному директорові виставки Валерію Целинському, за що йому щиро вдячні.