27 березня в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука відбулися урочистості з нагоди випуску перших магістрів денної та заочної форми навчання зі спеціальностей «Дизайн» і «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Дипломи  магістра авторитетного навчального закладу вищої освіти отримали  54 особи, з них – 8 з відзнакою.

Відкрила урочистості вітальним словом в. о. ректора, заслужений художник України Оксана Полтавець-Гуйда. Вона подякувала випускникам за роки наполегливого навчання і побажала їм активної, плідної  творчості на благо рідного народу, щасливої дороги у житті й мистецтві.

З напутніми словами до перших магістрів звернулися професор кафедри рисунка, академік, народний  художник України, лауреат Шевченківської премії Володимир Прядка, професор кафедри графічного дизайну, лауреат Шевченківської премії 2019 року Василь Чебаник, декани факультетів  дизайну, кандидат технічних наук Валерій Сафронов та декоративно-прикладного мистецтва, доктор педагогічних наук Алла Руденченко, а також завкафедри графічного дизайну, кандидат історичних наук Олександр Босий та промислового дизайну, доктор технічних наук Юрій Ковальов.

Вони закликали гідно нести у світ ім’я випускника академії імені Михайла Бойчука та ефективно використовувати упродовж життя отримані у стінах навчального закладу знання, примножуючи своєю творчістю його авторитет і славу.

Потім в. о. ректора Оксана Полтавець-Гуйда вручила магістрам дипломи з відзнакою, а Алла Руденченко та Олександр Босий – дипломи.

Музичним дарунком для всіх присутніх став виступ студентки 4-го курсу факультету «Дизайн»  Анастасії Воровченко з піснями в її чудовому виконанні.

Завершилися урочистості спільним святковим фотографуванням та веселим підкиданням магістерських беретів.