Ця виставка живопису старшого викладача кафедри рисунка нашої академії Ярослава Логінського була  очікуваною. По-перше, він не так часто робить свої персональні виставки. По-друге, Ярослав Володимирович захистив  кандидатську дисертацію у Львівській академії мистецтв про творчість визначного митця Василя Забашти в контексті  минулої епохи. Власне,цією експозицією він і хотів  відзначити цю свою наукову подію. І це вдалося. Відкриття виставки перетворилося на щиру і дружню розмову про творчість талановитого митця і педагога, про його творчий стиль,мистецькі уподобання, рівень  запропонованих творів, а він,слід сказати,високий.

Ярослав Логінський вже десять років працює в академії,має сталий авторитет серед студентства і викладачів. Йому притаманна вимогливість і до самого себе і до студентів. Він любить творчі експерименти,пише історичні полотна, портрети, ікони, пейзажі. Брав участь у розписах Троєщинського собору Святої Трійці, хрещальні церкви Преображення Христового,Верховного суду України. Ще  він прекрасний рисувальник.

Так склалося в його творчій долі,що певний час трудився в Македонії, де створив на замовлення Археологічного музею цієї  країни ряд полотен з її історії та повсякденного життя. Фотокопії деяких з цих полотен були представлені на виставці.

Увагу  учасників відкриття експозиції привертали полотна на євангельські теми – «Христос  і Пилат»,»Усікновення», в яких художник по-своєму, глибоко й самобутньо, осмислив ці вічні теми.

Своїми розмислами про творчість колеги поділилися в.о. ректора академії Оксана Полтавець-Гуйда,завідувач кафедри рисунка Василь Шпак,декан факультету дизайну Валерій  Сафронов, професор кафедри рисунка Валентин  Сергєєв, професор НАОМА Іван Пилипенко та інші.

Відзначаючи талановитість й  оригінальність творів Ярослава Логінського, вони  побажали митцю не робити довгих творчих пауз, а частіше радувати всіх новими творами і виставками.