Другий рік поспіль академія імені Михайла Бойчука проводить конкурс рисунка серед майбутніх абітурієнтів навчального закладу. Можемо твердити, що конкурс набуває популярності серед молоді. Бо якщо минулорік у ньому взяли участь понад 40 юнаків і дівчат, то нинішнього цифра учасників збільшилася до 80. Розширилася і географія творчого змагання – до академії приїхали учасники з Обухова, Борисполя, Богуслава, Українки , а також з Києва. Вік хлопців і дівчат від 14 до 18 років.

З учбовим завданням – зробити академічний рисунок гіпсової голови – справилися всі учасники. Чотири години роботи в аудиторіях промайнули непомітно.

Збуджені учасники весело гомоніли, показуючи одне одному творчі результати.

Журі конкурсу – голова – завідувач кафедри рисунка, професор Василь Шпак,члени журі – старші викладачі цієї кафедри Яна Антонова, Олексій Базилевич, Леся Варкач вимогливо і водночас дуже доброзичливо розглянули подані роботи. Про помітний рівень підготовки учасників засвідчили підсумки змагання – 12 учасників одержали спеціальні дипломи, а перші три місця посіли відповідно – Анна Похитун з київської школи №5, Олексій Грабовський з цієї ж школи та Анна Пелих з київської художньої школи імені Т. Г. Шевченка. Окрім дипломів переможці отримали цінні подарунки – книги викладачів академії. Це посібник професора Василя Шпака «Акварель» та альбом академіка Петра Печорного «Рисунок».

Вручала відзнаки в.о. ректора академії,заслужений художник України Оксана Полтавець-Гуйда.

Решта учасників одержали дипломи учасників конкурсу і запрошення на наступне творче змагання з живопису, яке відбудеться навесні.