Масштабний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу усьоме відбувся в столиці нашої держави. Під аркою Дружби народів та на майданчику біля Національної опери України було людно в спекотний день,8 червня цього року. Тут зібралися посли багатьох країн, понад 50 творчих колективів із Києва та України, відомі художники, артисти театру і кіно, співаки, режисери… 750 учасників створили розмаїте дійство з музики, арт – проектів, майстер – класів, воркшопів, художніх виставок тощо. Звучала класична музика,  джаз, поп – рок, сучасні електронні композиції.

Організатори акції – Київський національний  академічний театр оперети України спільно з КМДА, Київською обласною держадміністрацією та департаментом культури столиці зробили все для того, аби якнайповніше презентувати киянам і гостям столиці українське національне мистецтво. І це їм вдалося. Відвідувачі були в захопленні від побаченого і почутого.

Окрему локацію в цьому мистецькому дійстві мала Київська державна академія декоративно – прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. І ця локація виявилася яскравою, творчо – креативною. А господарював на ній факультет декоративно – прикладного мистецтва на чолі з деканом, доктором педагогічних наук Аллою Руденченко.  Бойчуківці провели майстер – клас з кераміки, відвідувачі, особливо діти, не відходили від гончарного круга, на якому невтомно творив чудеса молодий і талановитий кераміст Ігор Карук. Також велике зацікавлення виявили присутні до виробів художнього ткацтва нашого вищого навчального закладу та дерев’яної декоративної скульптури.

Високі мистецькі зразки студентських робіт  академії імені Михайла Бойчука органічно вписувалися в цю масштабну культурну акцію, збагачуючи її палітру  й розмаїту ансамблевість.