11 липня 2018 року указом міністра освіти і науки Лілії Гриневич наш навчальний заклад було перейменовано на Київську академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Науково-педагогічний колектив, студентство, всі наші працівники з ентузіасмом зустріли цю звістку, водночас розуміючи велику відповідальність кожного бути гідним нового почесного статусу.

Цього року академії імені Ми­хайла Бойчука виповнюється 80 років, дату відзначення цієї події вже визначено – 7 листопада, актова зала академії. Також відбудеться звітна виставка закладу з 2 по 12 листопада в Центральному будинку художника, де будуть представлені кращі твори студентів усіх спеціалізацій. Нелегкий шлях судилося пройти нашому мистецькому закладу.

Були періоди злетів і падінь, досягнень і невдач, але ми вистояли і завжди з наших стін виходять добре підготовлені випускники, багато хто з яких стали відомими, титулованими художниками, ди­зайнерами, знаними не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Академія нині активно готується до свого ювілею. Робимо ремонт ґанку і фойє, реконструюємо портал, закінчуються оздоблювальні роботи в художній галереї площею 102 м2. Готується експозиція музею академії, йде підготовка до відкриття салону художніх виробів.

Наш колектив робить все, щоб Академія імені Михайла Бойчука стала одним із провідних культурних та мистецьких центрів Києва, України. Налагоджуються стосунки із закордонними мистецькими закладами.

В академії відкрито аспірантуру, яка щойно здійснила свій перший набір. Це дає нам можливість суттєво посилити наукову складову нашої діяльності, готувати відповідні педагогічні кадри в галузі вищої мистецької освіти для нашого закладу, а також інших ВНЗ держави.

А головне наше завдання залишається незмінним – готувати висококваліфікованих художників і дизайнерів для відродження легкої промисловості України, задля розквіту культури і мистецтва, для утвердження національної самобутності в світі.

Колектив академії з радістю вітає студентство з початком нового навчального року, особливо наших студентів-першокурсників, які здолали непрості творчі випробування і вірить, що серед них виявляться справжні таланти, наполегливі трударі, майбутні зірки нашої культури.

Будьмо гідні високого ім’я Академії імені Михайла Бойчука!

Усім натхнення, всіх гараздів і щасливої долі!

Оксана ПОЛТАВЕЦЬ-ГУЙДА, в. о. ректора академії